Dragons ❘ Дракони

Серія мультфільмів "Як приборкати Дракона" від Дрімворкс підкорила дитячі серця. Сага про пригоди фантазійних персонажів розповідає про дивовижні ситуації у стародавньому світі.

Карапузи мріють зібрати колекцію із оригінальних, функціональних фігурок. З такою забавою можна бути сміливим та рішучим, налаштуватися на битви зі злими силами, виявити відповідальність.

Показані 1 - 6 из 6 товарів

Таємнича дружба драконів та вікінгів!

Настав час приготуватися пожвавити неймовірну історію дружби драконів і вікінгів, яка зародилася не відразу, а зажадала від головного героя Ікінг мудрості, терпіння, часу і віри в добро! За непростими взаємини між людьми та містичними створіннями діти та дорослі спостерігали протягом трьох частин мультиплікаційного фільму «Як приручити дракона», які були номіновані на премію «Оскар». Батьки та діти переживали разом з улюбленими героями радість і біль, любов і зраду, прагнучи назустріч захоплюючим пригодам у самі хмари! Нова деталізована колекція іграшок Dragons від всесвітньо визнаного лідера Spin Master відкриває дитині двері у чарівний світ вікінгів та драконів, допомагає створювати захоплюючі сюжети, розвиває фантазію дитини. Одна мить – і вже немає меж і меж, тільки відчуття стрімкого польоту разом із мужнім Іккінгом та милішим Беззубиком, граціозною Нічною Фурією та незграбним Сарделькою! М'які дракончики виконані з приємного на дотик плюшевого безпечного матеріалу і вже стали справжніми вірними друзями для мільйонів маленьких вікінгів у всьому світі та ретельно охороняють безтурботний сон свого господаря. Взявши до рук одного разу цих чудових створінь, дитина вже не зможе з ними розлучитися! Завдяки їх невеликому розміру підкорювач драконів зможе скрізь брати із собою своїх нових вихованців. Деталізований образ іграшок – «живі» блискучі очі, специфічні нарости на голові, характерні лусочки та великі крила – все це з першого погляду зробило дракончиків справжніми улюбленцями мільйонів дітей. Крилаті вихованці допомагають дитині пережити весь спектр емоцій під час гри, зміцнити споконвічні цінності довіри, дружби, взаємодопомоги. Колекційні фігурки, які ідеально повторюють образи героїв мультфільму, допоможуть повною мірою відтворити атмосферу мультфільму в реальному житті, а також дозволять юному підкорювачу крилатих творів розширювати своє поселення вікінгів та драконів.

Придбати іграшкових драконів у ліцензійній безпечній версії ви можете у каталозі «Той-Той Трейд» та магазинах наших партнерів по всій Україні. На відміну від піратських підробок, оригінальні іграшки, представлені на нашому сайті, вигідно відрізняє низку переважних характеристик та відмінностей:

  • Для виробництва драконів використовуються виключно сертифіковані матеріали, якість яких підтверджена сертифікатами якості та відповідності.

  • На коробці драконів розташований опуклий логотип Spin Master.

  • Іграшка в повному обсязі відповідає функціональній цінності та безпеці, заявленій розробником.

  • Іграшкові дракони допоможуть розвинути дітям фантазію та логічне мислення, відтворити різноманітні сюжетні лінії, іграшки сприяють розвитку уяви.

Компанія Spin Master постійно розширює колекцію ліцензійних іграшок, радуючи дивовижними розробками своїх шанувальників. Нові іграшки серії Dragons ви завжди можете знайти в нашому каталозі за доступною ціною, щоб відкрити захоплюючі світи вікінгів та драконів для любителів пригод.

Пропонуємо іграшки Dragons на найкращих умовах

Гра Dragons можна купити в інтернет-магазині «Той-Той Трейд». Ми пропонуємо широкий асортимент ліцензійної продукції за середньоринковою вартістю, комфортними умовами оплати та доставки товару. Для зручності постійних клієнтів передбачена накопичувальна система знижок, завдяки якій придбання нових товарів стає дедалі доступнішим.

У разі виникнення питань щодо характеристик або функціоналу іграшок Dragons можна звернутися за уточненнями до консультантів сайту. Наші співробітники із задоволенням нададуть всю необхідну інформацію та підкажуть чимось здивувати шукача пригод.

Також може бути цікаво: Денна Фурія, Нічна Фурія (Беззубик), Громгільда.

Часті питання
🧒 Чи безпечні іграшки ❓
Ми продаємо тільки сертифіковану продукцію, безпека якої підтверджена сертифікатами якості та відповідності.
👍 Яка гарантія на продукцію ❓
Інтернет-магазин "Той-той Укріїна" надає офіційну гарантію від виробника на весь асортимент товару. Термін дії гарантії починається з дня покупки товару: становить 14 днів на основний асортимент і 2 місяці на інтерактивні іграшки.
🚚 Чи є доставка по Україні ❓
Доставка здійснюється по території України за допомогою транспортної компанії "Нова Пошта".