Оплата і доставка

Способи та умови доставки:


Якщо запропонованої служби доставки немає у Вашому місті, ми можемо відправити замовлення через інші транспортні організації, деталі уточнюйте у менеджера.

Перед тим, як надіслати Вам замовлення, ми перевіряємо укомплектованість та працездатність товару, а також при відправленні ми страхуємо посилку на 100% її вартості. Тому можете бути абсолютно спокійні за збереження замовлення. У разі пошкодження або втрати вантажу повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.

Під час отримання посилки обов'язково перевірте її на цілісність упаковки. За наявності зовнішніх пошкоджень упаковки вимагайте від працівників служби доставки скласти акт пошкоджень – це необхідні умови для подальшого вирішення ситуації з транспортною компанією!

Способи оплати: 

  • Безготівковий розрахунок (на р/р в Приватбанку)

Оплату можна зробити, перерахувавши гроші на р/р Приватбанку через систему Приват 24, термінал або касу будь-якого банку. Реквізити для здійснення платежу надсилаються покупцеві на e-mail або SMS після формування замовлення.


Строки виконання замовлень:

Ми працюємо з понеділка по пʼятницю з 10:00 до 18:00 год.

Після розміщення замовлення на сайті з Вами обов'язково зв'яжеться менеджер для уточнення деталей замовлення.

Якщо Ви розмістили замовлення в неробочий час або в неробочий день, менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом після 10.00.

Приємних покупок!