Гарантія та повернення

Правила та умови повернення іграшок в інтернет-магазині «Той-Той Трейд»

Кожен покупець має право повернути або обміняти куплений товар протягом 14 днів, не враховуючи день покупки, у разі, якщо він не підійшов з будь-яких причин (розмір, колір, форма), не виконує заявлені функції, не включається чи зіпсований.

Наш інтернет-магазин працює відповідно до Закону України „Про захист прав споживачів” ст. 9, згідно з яким Ви можете повернути товар, якщо:

  • він не підійшов за формою, кольором, розміром або з будь-яких причин не може бути використаний за призначенням;
  • не використовувався та зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та є наявність оригінальної упаковки;
  • за умови пред'явлення документа, виданого продавцем під час купівлі (товарний чи касовий чек);
  • брак було знайдено відразу при отриманні товару.

Для оформлення обміну або повернення іграшки, просимо Вас надіслати листа з докладним описом причин та прикріпленими фото (у разі браку на пошту info@toytoyukraine.com, а в темі листа вказати «Повернення на замовлення №...».

Також Ви можете звернутися із запитом за номером телефону на сайті, та наш менеджер проконсультує Вас та допоможе з проведенням повернення/обміну.

Обробка звернення займе від 1 до 5 робочих днів. Повернення через неналежну якість іграшки або невідповідність замовлення буде здійснено за наш рахунок (у тому числі й послуги доставки). Повернення грошей чи обмін на інший товар здійснюється протягом 1 до 5 робочих днів з моменту отримання нашими співробітниками іграшки на склад.

Гарантійні зобов'язання

Інтернет-магазин "Той-Той Трейд" надає офіційну гарантію від виробника на весь асортимент товарів. Термін дії гарантії починається з дня купівлі товару: складає 14 днів на основний асортимент та 2 місяці на інтерактивні іграшки.

Якщо були виявлені за період гарантійного строку поломки, що виникли з вини виробника, Ви можете звернутися до нашого інтернет-магазину для здійснення ремонту товару, заміни на такий самий або аналогічний товар (лише за наявності на складі) або повернення коштів.

Бажаємо Вам приємних покупок разом з Той-Той Трейд!