“Як приборкати Дракона-3”: яскраві новинки цього сезона

Сага про драконів та вікінгів з острова Олух – це справжній хіт переглядів. Милий та барвистий мультик завоював популярність відразу ж після виходу на екрани у 2010 році, а після юні фанати з нетерпінням чекали на продовження пригод Беззубика та його друзів.

Ще дві частини мультиплікаційного фільму вийшли у 2014 та 2019 році і також побили усі рекорди касових зборів. Цей неймовірно добрий, динамічний та повчальний мультик люблять і діти, і батьки. А іграшки у вигляді головних героїв радують шанувальників не перший рік.

Беззубик, Денна Фурія, Сарделька, Громгільда, Кривоклик та відважні вершники-вікінги подарують дитині радість та захоплюючу гру. Герої чудово деталізовані та функціональні. Іграшки “Як приборкати Дракона” можна не тільки відтворювати улюблені сюжети з саги, але й активно грати, вигадуючи власні пригоди.

Нещодавно шанувальників мультфільму "Як приборкати Дракона-3" порадувала приголомшлива новина — у продажу з'явилися нові іграшки:

  • набір з вершника та дракона, у якого змінюється колір крил;

  • набір трьох маленьких дракончиків.

Такого ще не було: тепер дракони можуть змінювати колір своїх крил прямо як у мультфільмі "Як приборкати дракона-3".

Набір з вершника та дракона – це дуже крута іграшка з реалістичним дизайном та рухомими частинами. Дракон може рухати ногами та крилами, а вікінг – головою та руками. А ще вершник одягнений у гарну броню з драконячої луски.

І головна особливість іграшки - це можливість змінювати колір за допомогою спеціального покриву дракона. Занурітьте печатку, що є в наборі, у воду, щоб отримати кристальну губку. Потім вологою губкою потрібно обробити крила і на них проявиться новий колір і приховані візерунки. Справжня магія! Збирайте повну колекцію з трьох фігурок драконів та їх вершників та створюйте неймовірні та захоплюючі пригоди.


А для ще більшої реалістичності купіть дитині набір із трьох маленьких драконів. Ці малюки – діти Беззубика та Денної Фурії з останньої, третьої частини пригод драконів. Крихітні дракончики виконані в яскравому та реалістичному дизайні та дуже схожі на своїх персонажів.

Новинки в колекціях улюблених іграшок - це завжди чудова ідея для подарунка або просто хороший привід, щоб порадувати дитину. З новими іграшками "Як приборкати дракона-3" з літньої лінійки 2021 року малюки зможуть поринути у світ захоплюючих пригод та відтворити історію дружби драконів та вікінгів з максимальною точністю.

Тільки оригінальні іграшки "Як приборкати Дракона" від компанії Spin Master можуть змінювати колір крил, виконані з якісних матеріалів та абсолютно безпечні для дітей. Купити ліцензійні новинки та іграшки з усіх попередніх колекцій "Як приборка Дракона" ви можете в інтернет-магазині "Той-Той Трейд".Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар