Час для магії: іграшки “Гаррі Поттер” від Spin Master

Стати чарівником може кожен, навіть той, хто не народився ним. Для цього не потрібна Сова Гедвіга з листом з Гоґвортсу або міфічна платформа 9¾. Вам лише знадобиться Чарівна Паличка та пара вірних друзів-магів. А компанія Spin Master вже подбала про чари. У 2021 році бренд представляє колекцію Wizarding World, створену за мотивами легендарної саги про пригоди юного чарівника Гаррі Поттера.

Говорити про супер популярність юного чарівника немає жодного сенсу - адже ви просто не могли не чути про цього героя. А ось купити по-справжньому якісні та деталізовані іграшки за мотивами книг та фільмів про Гаррі Поттера було складно ще донедавна.

Тому канадська компанія Spin Master вирішила заповнити цю прогалину, і тепер на ринку іграшок є неймовірно круті герої та магічні аксесуари, з якими кожна дитина може відчути себе чарівником.

778988397794_20133255_Small-Doll_Hermione_M01_GML_Product_12Ми раді представити колекцію Wizarding World від Спін Майстер у нашому магазині. Лінійка товарів досить велика - у ній представлені: 

  • дрібні фігурки основних героїв саги;

  • інтерактивні іграшки;

  • стильні ляльки;

  • магічні аксесуари.

  • ігрові набори.

Всі іграшки серії Гаррі Поттер не лише яскраві та деталізовані, а й дуже незвичайні за функціональністю. Наприклад, у колекції є міні-фігурки чарівників, які можуть магічно активуватися при встановленні на спеціальний майданчик. Тематичні аксесуари допоможуть максимально точно відтворити сцени з фільму та поринути у світ магії разом з Гаррі, Напівна або Герміоною. Ігрові набори з кімнатою заклинань, зілляваріння та заклинань від магічних створінь стануть справжнім сюрпризом для шанувальників саги.
778988397602_20133237_Enchanting-Hedwig_GML_Product_12

Також можна купити чудовий подарунок для хлопчика або дівчинки у вигляді ляльки улюбленого героя з фільму Гаррі Поттер. Герміона, Гаррі, Джоу та Полумна одягнені у стильну шкільну форму, мають п'ять точок артикуляції, рухливі руки та голову. У руках кожної ляльки є чарівна паличка. А спеціальна лялька Герміона-Делюкс також має додаткові аксесуари у вигляді другого комплекту одягу, котла та пляшечок для зілля та медальйону.

Унікальні інтерактивні іграшки Wizarding World від Spin Master — Сова Гедвіга і Сортувальний капелюх — найкращі подарунки для чарівника-початківця. Іграшки вміють реагувати на звуки, взаємодіяти з дитиною і навіть виявляти емоції. Про їхні здібності можна розповісти багато цікавого, але краще побачити самому.

778988397619_20133238_Sorting-Hat_GML_Product_2

Також як подарунок майже будь-якій дитині можна купити стильні фігурки персонажів з рухомими частинами тіла, чарівні палички або ігрові набори. Ми впевнені, що такі іграшки підкорять серце малюка, навіть якщо він ще не знайомий із дивовижним світом Гаррі Поттера. Адже іноді навіть дорослим хочеться додати трохи магії у повсякденність.

Дрібка чаклунства + якість + продуманий функціонал - це формула ідеальної іграшки від Wizarding World. Пориньте в дивовижний світ магії разом з іграшками Гаррі Поттер від Спін Майстер.

Купити ліцензійні товари бренду ви можете в інтернет магазині Той-Той Трейд.




Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар