Wizarding World: ще більше магії у буденному житті!

Товари бренду Wizarding World — то справжній ключ до світу чарівників. Ще ніколи іграшки не були такими реалістичними та захопливими. З чарівними паличками та фігурками юних магів із саги про Гаррі Поттера кожна дитина може створити власний світ магічних пригод. 

Цієї весни колекція Wizarding World поповнилася новинками, що ще більше дозволять урізноманітнити ігрові заняття. Серед оновленого асортименту особливе місце посідають чарівні палички лорда Волдеморта, Северуса Снейпа та Мінерви Макґонеґел. Це справжні витвори мистецтва: реалістичні, та зі стильним дизайном ці іграшки дозволяють максимально точно відтворювати будь-які сюжети або уявляти себе героєм книги чи фільму. 

Також в лінійці з'явилися: 

  • Колекційна лялька Гаррі Поттера делюкс з аксесуарами — унікальний подарунковий набір з 20-сантиметровою лялькою юного мага. Іграшка деталізована до найменших деталей: вона має 5 точок артикуляції, окуляри і навіть шрам. В наборі є 2 костюми для героя, вірна помічниця — сова Гедвіга, мантія, чарівна паличка, мітла та інші аксесуари.

Цей ігровий набір стане чудовим подарунком та принесе безліч позитивних емоцій дитині. Це — іграшка, де є все необхідне, щоб відтворити пригоди юного мага. 

  • Ігровий набір “Світ чарівників” з фігурками Гаррі Поттера, Джині Візлі та двох міфічних істот: коня Патронуса і оленя Патронуса. Ця іграшка стане як оригінальним самостійним подарунком, так і гарним доповненням колекції Wizarding World. Фігурки героїв мають рухливі частини тіла та тримають в руках чарівні палички, а їх вірні помічники — кінь та олень завжди готові прийти на допомогу. 

  • Нові колекційні фігурки — чарівники Драко, Люпин та чарівниця Макґонеґел доповнили лінійку улюблених персонажів. Тепер грати стало ще веселіше: збирайте всю колекцію та відтворюйте безліч сюжетів пригодницької саги про чарівників. 


Всі іграшки бренду Wizarding World дуже якісні та реалістичні. Вони максимально схожі на своїх персонажів з фільму про Гаррі Поттера, тож дитині буде дуже легко поринути в сюжетні пригоди або придумати власні. 

Хто з нас не мріяв бути чарівником у дитинстві? З товарами Wizarding World цю мрію можна втілити дуже просто. Купуйте тільки оригінальні іграшки бренду в інтернет-магазині Той-Той Трейд

В нашому каталозі представлені ліцензійні товари Wizarding World з усіма відповідними сертифікатами якості. Іграшки безпечні та виготовлені з гіпоалергенних матеріалів, тож повністю підходять для дітей від 3 років. 

Обирайте якісні та оригінальні подарунки разом з Той-Той Трейд!  


Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар