Kingso toys — найкращий вибір для активного дозвілля

Настільні ігри бувають різні: це не тільки звичні всім вправи на пам'ять чи логіку, але й активні ігри, що допоможуть весело провести час з друзями вдома або на свіжому повітрі. Настолки від бренду Kingso toys не назвеш “класичними”, але їх точно запам'ятаєш надовго та неодмінно захочеш гратися ще і ще. nastolka2022

Це — ідеальний подарунок для дітей від 3-х років та старше, а також неймовірно веселий спосіб дозвілля для всієї родини. Велика лінійка товарів Kingso Toys дасть змогу вибрати гру для будь-якої нагоди та відповідно до віку дитини. 

Що ж саме є в колекції цього популярного бренду? Давайте розглянемо разом! 

Ігри для найменших 

  • Вежа з морозива — дуже весела гра не тільки для діток від 3-х років, але й для дорослих. Правила її досить прості: скласти найвищу вежу з морозива та не дати їй розвалитися. А ось виконати це не так легко, як здається. Проте в процесі будівництва всі учасники гарантовано отримають позитивні емоції. Також ця гра чудово розвиває координацію рухів та дрібну моторику у дітей. 

  • Рухливий торт — ще одна настолка, що спрямована на розвиток координації та кмітливості. В цій грі, навпаки, треба не будувати, а розбирати торт, на якому сидить мишеня. Програє той, хто впустить мишку Джері. Це — чудовий вибір для веселого дозвілля родини чи компанії друзів. 

igry2022Ігри на кмітливість та логіку 

  • Морський бій — улюблена настолка кількох поколінь. Класична гра трансформувалася у видовищне дійство з об'ємними фігурками кораблів та великими ігровими полями. В комплекті також є валіза для ігрових фішок та полів.

  • Хто я? — популярна гра, правила якої добре відомі у всьому світі. Кожен гравець одягає на голову обруч з карткою персонажа та по черзі ставить питання іншим гравцям, щоб розгадати, хто він є. Відповідати можна тільки “так” чи “ні”. Ця динамічна та весела гра подарує вам багато незабутніх хвилин у колі друзів, а грати в неї можна будь-де: на природі, вдома та навіть у подорожі. 

Ігри для справжніх веселощів 

  • Фібер — гра, що вчить акторській майстерності, а ще неймовірно веселить. Всі гравці одягають окуляри та сідають за ігрове поле, в центрі якого знаходяться носи-накладки для “брехунів”. Коли настає черга гравця, він має скласти свої карти у відповідності до сектора, що випав на полі. Він може говорити правду або брехати, і якщо його зловили на брехні, гравець має надягти іграшковий ніс та забрати всі карти, що є на столі. Переможе той, у кого буде найкоротший ніс.

  • Хапай вуса! — активна гра, що не дасть нікому нудьгувати. Кожен гравець обирає собі пару вусиків певного кольору та форми. Коли ведучий викладає на стіл карту із зображенням вусів, гравець, що впізнав свої вуса, має швидко забрати їх за допомогою спеціальної присоски. Переможе той, хто збере найбільшу кількість карток. Гра тренує спритність та уважність.  

Обирайте найкращі ігри від Кінгсо Тойс для подарунку дитині або просто для веселого сімейного дозвілля — ми гарантуємо вам море задоволення! 

Купити оригінальні ігри  Kingso toys в Україні можна в інтернет-магазині Той-Той Трейд. Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати найкращі настолки для будь-якої нагоди. 


Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар