Найкращий вихованець: цуценя Чіпіс!


Чи можуть новітні технології замінити домашнього улюбленця? Інноваційний бренд WowWee знайшов відповідь: зустрічайте роботизованих цуценят Chippies!. 

igrashka-interactyvnaЧіпіс — надзвичайно реалістична іграшка зі штучним інтелектом, що здатна здивувати не тільки дітей, але й дорослих. Цуценята мають безліч функцій — вони оснащені сенсорними датчиками, що дають змогу розрізняти та виконувати команди. Чіпіс вміє: 

  • гратися, бігати за своїм хвостом та виконувати трюки — зовсім, як справжній песик; 

  • знаходити незвичайні речі та повідомляти про них голосним гавканням; 

  • танцювати; 

  • охороняти територію; 

  • спати; 

  • програвати музичний біт; 

  • гавкати з різною гучністю та тональністю та ще багато чого. 

Керувати іграшкою можна за допомогою дистанційного пульта або мобільного додатку у смартфоні. А ще Чіп, на відміну від живого собаки, зовсім невибагливий: йому потрібні лише батарейки для живлення та увага господаря. 

Інтерактивне цуценя має рухливі голови і лапи, світлові та звукові ефекти, широкий діапазон звуків та рухів. А безліч різноманітних сканерів робить рухи песика реалістичними та осмисленими. 

Роботизовані іграшки — це зовсім новий досвід гри та взаємодії, що допомагає розвивати спритність, фантазію та навчає дитину основ поводження з тваринами. 

Якщо ваш малюк давно мріє про домашнього улюбленця, але з певних причин ви поки що не можете його мати, цуценята Chippies від WowWee стануть найкращим вибором. Виробники максимально “оживили” іграшки, надавши їм навіть різний характер. В колекції представлені три песики

  • чорний — цуценя-дослідник; 

  • блакитний — грайливий та непосидючий пес; 

  • рожевий — дівчинка, яка обожнює гратися з господарем, а також танцювати. 

Така іграшка підійде дітям від 6 років та навіть підліткам. Роботизовані дитячі товари вже кілька років поспіль б'ють всі рекорди продажів. Сучасні діти у захваті від chipiesнезвичайних іграшок з широким діапазоном функцій. 

Цуценя Чіп безперечно стане улюбленцем всієї родини: ми впевнені, що дорослі не залишаться байдужими до інтерактивного вихованця. А ще песик-робот — чудова ідея для активних ігор в компанії друзів. 

Оригінальні іграшки бренду WowWee відрізняються не тільки високою якістю матеріалів та збірки, але й креативним дизайном. Також вони розроблені з урахуванням вікових особливостей розвитку дитини, тож абсолютно безпечні у використанні. 

Придбати оригінальні іграшки “Цуценя Чіп” ви можете в інтернет-магазині Той-Той Трейд — ми працюємо для вас навіть під час воєнного стану.


Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар