Wizarding World: коли магія стає реальністю

“Що таке диво? Порушення звичного перебігу речей. Коли дорослий бачить, що летить бегемот, він викликає швидку. Коли це ж саме бачить дитина — вона радіє. Тому бегемоти воліють літати тільки при дітях, бо їм нема сенсу прикидатися”. 

Ця цитата з книги Дмитра Ємця “Вогняна брама” як найкраще описує, як по-різному діти та батьки сприймають навколишній світ. В той час, як ми намагаємося знайти якусь надзвичайну іграшку, щоб порадувати малюка та подарувати йому хоча б кілька чарівних моментів, діти знаходять магічні речі навіть у буденності. 

Хочете по-справжньому поринути у світ чарівних подій? Купуйте іграшки Wizarding World за мотивами саги про пригоди Гарі Поттера. Це надзвичайно крута колекція іграшок від компанії Спін Мастер. 

Дитячі товари, створені на основі популярних фільмів чи мультиків, завжди користуються неабиякою популярністю у дітей та батьків. Проте знайти реалістичні та якісні іграшки Гаррі Поттер донедавна було досить важно. Аж поки минулого року компанія Spin Master не випустила бренд Wizarding World. 

Це — дуже якісні та деталізовані дитячі товари:

  • колекційні фігурки; 

  • ігрові набори; 

  • інтерактивні іграшки; 

  • чарівні палички. 

Персонажі мегапопулярної саги про юного чарівника зроблені з високою точністю та допомагають повністю поринути у світ магії: відтворити сцени з улюбленого фільму чи вигадати власні пригоди для чарівників. 

Особливо слід відзначити ексклюзивні ігрові набори

  • з кількох чарівників з аксесуарами; 

  • з чарівника та кімнати (заклинань, зіллєваріння та захисту від магічних істот) — це набір для магічних трюків: якщо поставити фігурку у центр платформи, вона активує чаклунство з певної кімнати; 

  • магічний замок Хогвартс — супер іграшка з неймовірно великим набором функцій, світловими та звуковими ефектами, ексклюзивною фігуркою Герміони та 12 чарівними аксесуарами. 

Всі іграшки з лінійки дуже реалістичні, максимально схожі на своїх екранних прототипів та мають стильний дизайн. Тож навіть, якщо ви чи ваша дитина не є активними фанатами фільму про Гаррі Поттера, ці іграшки стануть чудовим варіантом для створення власних магічних пригод. Вони дуже якісні та приємні на дотик, волосся, одяг та аксесуари виконані з високою деталізацією.Такою лялькою просто приємно гратися з друзями чи додати до колекції улюблених іграшок. 

Купити оригінальну продукцію Wizarding World від Spin Master можна в інтернет-магазині Той Той Трейд. Наша компанія є ексклюзивним представником бренду в Україні. 


Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар