SPY X: найкраща зброя секретних агентів

Знайти та знешкодити небезпечного лиходія, стати учасником секретної місії, врятувати світ від катастрофи та відчути себе найкрутішим спецагентом мріє, напевно, кожен хлопчик. Наслідувати улюблених героїв зі шпигунських фільмів діти особливо прагнуть після перегляду популярних фільмів: "Діти шпигунів", "Шпигун по сусідству" або саги про пригоди агента 007.

Приміряти образ Джеймса Бонда і зробити справжні шпигунські ігри можна за допомогою неймовірно реалістичних іграшок від бренду SPY X. Їх навіть складно назвати іграшками в повному розумінні цього слова. Рації, біноклі, окуляри нічного бачення, датчики руху, пристрій, що підслуховує, або шпигунський міні-ліхтарик функціональні і максимально схожі на справжні пристрої. Так що дитині не складе ніяких труднощів перетворитися на секретного агента.

В асортименті бренду також представлені унікальні іграшки:

  • Світлова рука - ідеальний гаджет для досліджень найзатишніших куточків та виконання місій у повній темряві.

  • Шпигунський годинник - багатофункціональний девайс для складних секретних операцій. Це одночасно прожектор, датчик руху, дешифратор повідомлень, а ще годинник має капсулу з папером для абсолютно секретних послань.

  • Шпигунська ручка - пристосування для письма з невидимим чорнилом. Продається в комплекті із спеціальним папером.

  • Унікальна новинка колекції SPY X – звукова бомба. Ігри шпигунів стануть неймовірно реалістичними та динамічними з цією іграшкою. Звукова бомба відлякає всіх лиходіїв, які спробують проникнути на секретний об'єкт, що охороняється.

Door-Alarm-SPYX

А незабаром в асортименті нашого магазину з'явиться ще одна новинка від бренду – шпигунська сигналізація. Її можна встановити на двері або рюкзак для захисту своїх речей. Сигналізація дуже проста у використанні, але при цьому досить ефективна: вона відразу подасть звуковий сигнал, якщо хтось спробує проникнути в приміщення.

Іграшки Spy X - справжня знахідка для активних та допитливих дітей. А ще це необхідне придбання для рухливих літніх ігор на природі. Бінокль можна взяти з собою в похід, а рації стануть у пригоді для поїздки до літнього табору з друзями.

Всі іграшки деталізовані та функціональні, вони сприяють розвитку уяви, рухової активності та допомагають освоїти нові навички. Справжні шпигунські штучки для юних секретних агентів допоможуть дитині максимально повно поринути у світ пригод та захоплюючих місій, а також весело провести час із друзями.

Оригінальні товари від SPY X виконані з якісних матеріалів та абсолютно безпечні для дітей віком від 6 років. Придбати ліцензійні іграшки бренду ви можете в інтернет магазині ТойТой Трейд.

 Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар