Казкові феї Pixies: магія гри

Hatchimal Pixies — крихітні лялечки з крилами, що живуть у яйці, давно підкорили серця дітей та дорослих. Інтерактивна лялька Піксис - це не проста іграшка, а казковий персонаж з унікальним характером, дизайном та незвичайними аксесуарами

Милі маленькі феї "живуть" у будиночку у вигляді серця або яйця. Коли дитина натисне на серце по центру або візьме яйце в руки і проверне колекційний кейс, лялечка "вилупиться" зі свого будиночка.

Pixies hatchimals у яйці діти просто люблять за них:

  • яскраві кольори та незвичайний дизайн;

  • мерехтливі крила;

  • деталізацію та різноманітність колекції.

Для дівчаток від 5 років лялечки Піксис стануть чудовим подарунком, адже їх можна колекціонувати, обмінюватися з друзями, брати із собою на прогулянки чи грати вдома, вигадуючи різні сюжети.

Ще ці милі феї - справжня загадка: хто ховається всередині будиночка можна дізнатися тільки після того, як лялечка вилупиться. Отже, ви завжди зможете порадувати дитину незвичайним сюрпризом. Чим не магія?

Лялечки-феї, як і інші жителі чарівної країни Хечітопії, відносяться до різних регіонів і представлені у кількох основних колекціях по одному чи по кілька персонажів для кожного регіону.

Крім класичних міні-ляльок в яйці, в асортименті є:

  • лялечки з колекції “Дикі крила” – вони доповнені аксесуарами та мають дуже великі та яскраві крила;

  • набір з феї та казкового персонажа із серії “Таємничі пригоди”.

Лінійка “Дикі крила” представлена 6 яскравими міні-лялечками з великими крилами та стильними аксесуарами, з якими кожна фея буде унікальною. Нижня частина яйця може бути підставкою для ляльки. Чарівні крила так гарно мерехтять, що не залишать байдужими нікого. Тому кожна маленька модниця буде рада зібрати повну колекцію із магічних персонажів.

"Таємничі пригоди" - найновіша лінійка іграшок, в якій Піксис вміють їздити верхи і вирушають назустріч пригодам разом з друзями - казковими персонажами у вигляді конячки, що літає.

А ще у наборі є цілих 16 різних аксесуарів для стильного образу щодня.

Всього в цій лінійці представлено 5 фей з унікальним характером та ім'ям:

  • Рейчел;

  • Самара;

  • Мел;

  • Клер;

  • Софі.

Фея має вірного друга, який зроблений у схожому дизайні. Кожен набір продається у колекційному кейсі у формі серця.

Купити оригінальні Hatchimal Pixies ви можете у магазині Той-Той Трейд. У нас представлені лише ліцензійні товари бренду. Відкрийте для себе казковий світ міні-лялечок Піксис і подаруйте дитині трохи чаклунства!


Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар