Хітова новинка з Тік-Тока: кульки Orbeez!

Кульки Орбіз сьогодні стали неймовірно популярними багато в чому завдяки роликам блогерів, але заради справедливості варто відзначити, що цьому винаходу вже понад півстоліття.

Гідрогелеві кульки - різнокольорові кругляшки, що зачаровують і які ростуть, якщо кинути їх у воду. Orbeez стали улюбленою іграшкою для багатьох дітей, адже з ними можна грати як завгодно. А ще сам процес вирощування кульок дуже захоплюючий: діти із задоволенням спостерігають, як із крихітних крупинок ростуть великі, м'які, яскраві кульки.

Орбіз нетоксичні, довго зберігають свій яскравий колір і мають безліч варіантів використання як іграшка:

  • ви можете засипати їх у ємність і використовувати як навчальний елемент гри - сортуючи кульки за кольорами, малюк не тільки тренує пам'ять логіку та дрібну моторику, але й розвиває уяву;

  • кульки дуже пружні і добре підстрибують - влаштуйте змагання, чий Орбіз підстрибне вище за інших;

  • Орбізи - чудова іграшка для купання - малюки просто люблять ганятися за ними у ванній, ловити кульки, грати яскравими кругляшами;

  • кульки також можна складати в різні ємності, вивчаючи розміри та форми предметів, опускати в шийку пляшки через лійку;

  • Орбізи - хороший масажер для ступнів: насипте їх у таз, опустіть ноги і перетворите приємну процедуру на кумедне дійство.

З цими яскравими кульками, які ростуть у воді, фантазія для гри набуває необмежених масштабів.

Чи безпечні кульки із гідрогелю?

Під час гри найголовніше — стежити, щоб малюк не поперхнувся кулькою. Що ж до складу, Орбіз абсолютно екологічні та безпечні. У вирощеному стані понад 90% їхнього складу — це вода. А полімер, з якого власне складається кулька, повністю біорозкладається.

Звичайно, не варто залишати малюка без нагляду під час гри з Орбізом і не допускати проковтування кульки. Повністю вирощена кулька виведеться з організму без наслідків, а ось маленькі або середні можуть почати рости прямо всередині шлунка, насичуючись вологою, що може призвести до ускладнень. Тому, у будь-якому випадку, дотримуйтесь розумних запобіжних заходів. Не давайте кульки для гри дітям віком до 3 років.

Гарантувати нетоксичність, довговічність та високу якість виробів може лише оригінальна продукція. У нашому інтернет-магазині представлені кульки Орбіз від перевірених постачальників з усіма сертифікатами якості та безпеки.

Вибирайте тільки найкращі товари за приємними цінами в магазині Той-Той Трейд та порадуйте свою дитину оригінальною новинкою!

З кульками Orbeez ваше літо буде веселим та яскравим!


Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар