Чаггінгтон — легендарні паровозики кличуть до пригод!

Минулого року паровозики Чаггінгтон викликали неабиякий фурор серед покупців. Ще б пак: ці милі іграшки знайомі навіть сучасним батькам, бо перші Chuggington з'явились у продажу аж 15 років тому.  

parovozik-koko-gray-i-transformuy-chuggington-eu890103Тріумфальне повернення веселих та працьовитих друзів з паровозного депо порадувало багатьох прихильників якісних іграшок з особливим змістом. Чаггінгтон — іграшкові паровози, створені за мотивами однойменного мультфільму. Анімаційний серіал розповідає про життя та побут мешканців міста Чаггінгтон, серцем якого є паровозне депо.

В ньому працюють дорослі та зовсім юні паровози: 

  • Жартівник Вілсон — веселун-стажер, що обожнює метеликів. 

  • Розумник Брюстер — інженер в депо, серйозний та дуже уважний. 

  • Красуня Коко — швидкісний потяг, краща подружка Вілсона та Брюстера і справжня мрійлива дівчинка. 

Та ще понад 30 інших цікавих героїв: з різним дизайном та характером, скромні і норовисті, веселуни та буркуни, досвідчені та початківці — кожен паровозик Чаггінгтон відрізняється особливим норовом. 

Оновлені Chuggington виробляє популярний китайський бренд дитячих товарів Alpha. Їх іграшки — це синонім високої якості та безпечності. Вони підходять навіть найменшим діткам. Тож ви можете вивчати різноманітні типи поїздів та грати в цікаву сюжетну гру з героями паровозного депо з малюками від 3-х років. 

Чаггінгтон — чудові іграшки для дітей різного віку. Вони:

  • навчають малюків дружбі та взаємоповазі; 

  • допомагають відтворити сцени з улюбленого мультфільму; 

  • чудово підходять для збирання колекції; 

  • мають багато різних функцій — ними можна управляти дистанційно, трансформувати та вивчати будову сучасних поїздів; 

  • допомагають пізнавати світ; 

  • реалістичні та максимально точно відтворюють екранних персонажів. parovozik-vilson-z-prichepom-chuggington-eu890201

Паровозики Чаггінгтон — гарна ідея для подарунка: вони мають яскравий дизайн, чудову деталізацію та великий асортимент колекції. Маленьким діткам можна подарувати паровозики з механічною функцією, а дітлахам старшого віку — іграшкові залізничні треки з різними паровозами. 

Також в лінійці представлені паровозики-трансформери, що можуть виконувати кілька функцій одночасно. Наприклад, Вілсон перетворюється на підйомний кран, Брюстер — на екскаватор, а Коко — на супершвидкісний поїзд. Завдяки таким незвичайним здібностям юні стажери можуть впоратися з будь-якою проблемою. 

Придбати оригінальні товари Чаггінгтон від бренду Alpha ви можете в інтеренет-магазині Той-Той Трейд. У нас представлені тільки ліцензійні іграшки з усіма відповідними сертифікатами якості та безпеки.


Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар