Як ігри можуть допомогти адаптуватися у новому середовищі

Минув вже рік з моменту, коли мільйони людей вимушено покинули свої домівки через війну. Багато переселенців вже адаптувалися в нових місцях в побутовому плані, але, на жаль, не всі звикли до нових умов психологічно. Особливо це стосується найвразливішої соціальної групи — дітей. Різка зміна оточення, школи чи садочка не найкращим чином впливає на здатність дитини знаходити спільну мову з однолітками. Малюки досить часто замикаються в собі та відмовляються спілкуватися. 

Психологи відзначають, що не обов'язково сильно страждають ті діти, які перенесли великий стрес, а ті, в яких найбільш вразлива психіка. І навіть у безпеці вони досить гостро сприймають будь-які нововведення і зміни у ритмі життя. Тож задача батьків, вихователів і оточуючих людей — спробувати допомогти малюку подолати страхи щодо майбутнього та створити сприятливі умови для спілкування в новому колективі. Чималу роль в цьому можуть відіграти якісні командні ігри. Настолки допоможуть подолати бар'єр у спілкування та налагодити дружні зв'язки. 

Які ігри найкраще підійдуть для адаптації? Залежить від віку та захоплень дитини. Так, наприклад, настільна гра “Весела риболовля” — чудова ідея для малечі. Вона підійде для дітей від 4 років та подарує безліч позитивних емоцій. Задача гри — піймати якнайбільше риби вудкою, поки рухається ігрове поле. Можна обрати варіант гри Baby Shark з веселими акулами або з різнокольоровими динозавриками. 

Для дітей трошки старшого віку ідеально підійде гра, що вже давно стала класикою — Дженга. В нашому каталозі є Дженга з кольоровими брусочками та ігри за мотивами L.O.L Surprise і Щенячий патруль, тож ви зможете купити варіант настолки для будь-якого віку. Ця гра чудово тренує спритність, тактичне мислення та допомагає налаштуватися на злагоджену командну роботу. Гарний привід зблизитися з новими друзями, чи не так? 

Набір “101 гра” — те, що треба для дуже великої компанії, особливо, якщо в ній є діти та підлітки різного віку. Популярні та рідкісні ігри припадуть до смаку і тим, хто грає в настолки вперше, і тим, хто давно ними захоплюється. Хрестики-нулики, шахи, нарди, логічні та математичні ігри допоможуть не тільки весело провести дозвілля у новій компанії, але й розвинути розумові здібності та логічне мислення. 

Придбати оригінальні настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Той-Той Трейд. Наші менеджери підкажуть вам найкращі варіанти ігор для дітей різного віку. 

Будь-які складнощі тимчасові, але допоки ви долаєте їх, минає час. Для дітей він не має бути втраченим, тож дозвольте їм насолодитися дитинством повною мірою, допомагайте адаптуватися у новій компанії та підтримуйте свого малюка у будь-якій ситуації. 


Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар