Великі рятувальні автомобілі Щенячий Патруль — найкращий подарунок для фанатів

великі вантажівкиЯкщо ваша дитина у захваті від Щенячого патруля, а у дитячій кімнаті всюди іграшки з улюбленими персонажами, то кожного разу, купуючи подарунок, ви, мабуть, розгублено обираєте між ще однією фігуркою щеняти-рятувальника та іншою іграшкою. Але чим ще можна здивувати та зацікавити юного фаната Щенячого патруля? У нас є для вас чудова новина: купуйте великі рятувальні автомобілі-трансформери з фігурками героїв та подаруйте щирі радісні емоції дитині! 

В нашому каталозі представлені кілька унікальних великих машин із серії “Щенячий патруль: Великі вантажівки”. Це справді незвичайні транспортні засоби з колекції іграшок за мотивами однойменного мультика. В лінійці є: 

  • Рятувальний автомобіль Скай — рожево-фіолетовий фургон, що з легкістю перетворюється на мініатюрний літальний апарат. Просто підніміть кузов і знайдіть всередині суперджет для відважної героїні. 

Велика вантажівка створена в яскравому тематичному дизайні та має рухливі деталі: кузов та кабіна водія підіймаються для посадки або виходу Скай. А всередині великого кузова є спеціальна підставка для щеняти, що допоможе їй спуститися в літак. 

  • Вантажівка Гонщика з легкістю перетворюється у пускову установку. Це справжній командний центр з установкою для пуску снарядів для найскладніших рятувальних місій. Автомобіль має рухливі деталі та працює без батарейок: всі трансформації повністю механічні. У комплекті є фігурка Гонщика. 

  • Пожежна цистерна Маршала — яскраво-червона вантажівка може за кілька рухів перетворитися на двоповерховий командний центр із водометом. Заряджайте спеціальний снаряд у водомет та вперед — на порятунок, до найспекотніших пригод! 

  • Зелений сміттєвоз Роккі швидко трансформується в крутезний командний пульт управління та маленьку додаткову машинку з кліщами — улюбленим інструментом щеняти. В комплекті з вантажівкою є контейнер, фігурка героя та міні-автомобіль.

  • Яскрава вантажівка Зуми легко перетворюється на величезний рятувальний танкер. Плавуча платформа може перевозити невеликі машини або, навіть, кита. Доречі, кит також є у наборі з помаранчевою вантажівкою.

  • Великий вантажний автомобіль Кремеза з краном легко стає бункером для зберігання небезпечних матеріалів. Просто розмістіть фігурку цуценяти посередині та повертайте кран, щоб завантажити відходи до контейнера.

Вантажівки Big Truck — це автомобілі з унікальними функціями та величезним простором уяви для гри. Вони стануть чудовим доповненням до колекції іграшок Щенячий патруль, будуть сприяти розвитку моторики, фантазії та подарують малюку безліч радісних емоцій. 

Обирайте ексклюзивні подарунки у нашому каталозі та створюйте нові історії разом з улюбленими персонажами! Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар