Важливі поради при виборі дитячої іграшки

На що варто звернути увагу при виборі дитячої іграшки?

Як часто батьки запитують, який подарунок вибрати для своєї дитини? Магазини іграшок пропонують масу варіантів для різного віку, але вибрати нема з чого? Звичайно, купити іграшку не складно, але хочеться, щоб вона подобалася дитині і була корисною, розвивала її. Адже найліпше діти розвиваються, граючи. Є кілька основних вимог до іграшок для дітей різного віку, на які слід звертати увагу.

При виборі іграшки своїй дитині або на подарунок потрібно враховувати різні фактори, такі як вікові обмеження, безпека, форма іграшки.

Якщо ви вирішили купити іграшку своїй дитині або на подарунок, варто звертати увагу на:

  • Форму. Якісно зроблена іграшка для дітей повинна бути без гострих деталей. Якщо це іграшка для дітей молодшого віку, то не бажана наявність виступаючих кутів.
  • Матеріал. Це один із найважливіших критеріїв вибору іграшки для будь-якого віку. Звичайно, матеріал має бути якісним та безпечним, виключати шкідливі хімічні елементи у складі. Дуже добре, якщо іграшка зроблена із натуральних матеріалів.
  • Колір. Краще, якщо дитяча іграшка забарвлена в природні кольори, а не отруйні флуоресцентні, яких не існує в природі. Нехай дитина змалку звикає до естетики.
  • Звичайно ж, при виборі іграшки потрібно в першу чергу ознайомитися з інструкціями та написами, що попереджають про вікові обмеження і умови використання. Важливо, щоб батько сам розібрався, як керувати іграшкою та зміг доступно пояснити це дитині.
  • Звук. Багато сучасних іграшок для дітей видають різкі звуки, які можуть налякати дитину. Потрібно щоб фрази, які вимовляє іграшка, та пісеньки, які вона співає, не лякали і не дратували дитину.
  • Реалістичність та місце для фантазії. Іграшка має бути схожа на реальних людей або тварин, щоб дитина могла проводити аналогію. Але при цьому іграшка не повинна бути надто простою, і мати деталі, що розвивають уяву дитини, залиишають місце для фантазії.

При цьому найулюбленішою іграшкою для дитини буде та, що подарована їй щиро та з любов'ю.

В нашому інтернет-магазині Той-Той Трейд ви знайдете широкий асортимент якісних іграшок, а менеджери допоможуть зорієнтуватися і підібрати оптимальний варіант подарунку.


Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар