Динозаври і Щенячий патруль — нові диномісії для суперкоманди

Мультфильм “Щенячий патруль” в каждом сезоне радует поклонников неожиданными сюжетными поворотами и новыми героями. Не так давно на экраны вышел уже 7-й сезон популярного мультсериала, и он точно придется по душе юным любителям динозавров. 

Главная изюминка этого сезона — миссии по спасению доисторических животных. Щенки находят пропавшие яйца динозавров, защищают птеродактиля и участвуют в других увлекательных “дино-миссиях”.

Диномісії Щенячого Патруля – це неймовірно веселий мікс із пригод, гумору та пізнавального контенту. Діти зможуть дізнатися багато нового з життя доісторичних ящерів, а ще познайомляться з новим членом суперкоманди рятувальників - цуценям Рексом.

Звичайно ж, до виходу нового сезону мультика компанія Spin Master випустила оновлену колекцію іграшок "Щунячий патруль: Діно-Місія". У лінійці представлені улюблені та нові герої: з'явилися фігурки динозаврів, нові машинки та автомобіль мрії – неймовірний дино-патролер.

Давайте познайомимося ближче з новинками з колекції. 

Набори “Щенячий патруль”: фігурки героїв і динозаврів

У нових серіях малюки дізнаються багато інформації про динозаврів різних видів: тиранозавра, трицератопса, птеранодона та ін. І точно будуть раді "оживити" нових героїв за допомогою фігурок "Щенячий патруль".

У лінійці “Дино-місія” представлені набори з улюблених героїв-цуценят та динозаврів:

  • Гонщик та чарівний жовтий тирекс;

  • Маршал та синій велоцираптор;

  • Зума та милий бірюзовий бронтозавр;

  • Роккі та зелений стегозавр.

Зберіть набір із 4 героїв та їх нових друзів та вивчайте дивовижний та різноманітний світ динозаврів разом із малюком.“Щенячий патруль”: машинки делюкс

(серія Діно-місія)

Нові рятувальні машинки розроблені спеціально для динозаврів: вони оснащені великими колесами, потужним мотором та виконані у стильному дизайні, який повторює контури ящерів. Такий автомобіль підкорить будь-яку місцевість.

У набір з автомобіля та цуценя входить також мініатюрна фігурка-сюрприз – таємничий динозавр. Це неймовірно крутий подарунок хлопчику - варто купити всі 6 машинок з героями для ще більш захоплюючої гри та захоплюючих місій.

Великий Діно-патролер

Врятувати динозавра? Легко! З новим діно-патролером вам під силу місії будь-якої складності.

Неймовірно крута новинка - автомобіль з посиленими колесами, в якому поміститься вся рятувальна команда і величезний динозавр.

Машина підвищеної прохідності може пройти будь-де, щоб врятувати ящерів, що потрапили в біду. У комплекті також є спеціальні снаряди, щоб знешкодити навіть найсильніших лиходіїв, фігурки цуценяти та динозавра. Діно-патролер - ідеальна іграшка для хлопчиків та чудовий подарунок з будь-якого приводу. Діно-патруль уже поспішає на допомогу всім, хто потрапив у біду: з таким потужним автомобілем щенячий патруль здолає будь-яку героїчну місію!

Купити нові іграшки “Щенячий патруль: Дино-місія” ви можете у магазині Той Той Трейд. У нас представлені тільки ліцензійні товари бренду Paw Patrol: завжди є ексклюзивні новинки та улюблені іграшки малюків.


Немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного коментаря. Ви можете стати першим!


Написати коментар