Наповнити світ вашого малюка барвистими емоціями під час захоплюючих ігор у дитячій кімнаті, пісочниці або під час купання допоможе всесвітньо відома японська компанія TOMY. Майже 100 років ця компанія трепетно здійснює мрії дітей та їхніх люблячих батьків. Компанії TOMY властива японська філософія практичності та якості продукції, що виготовляється, безумовної турботи про дитяче здоров'я та безпеку, унікального підходу до розвитку особистості та творчості маленьких непосид.

Для вирішення всіх цих завдань компанія щорічно створює широкий спектр веселих іграшок для купання та розвиваючих музичних іграшок для найменших, а дитячі конструктори, ігри для сортування елементів за певною ознакою будуть цікаві для старших діток. Завдяки світу іграшок TOMY, що відкривається, мільйони малюків у всьому світі виростають щасливими, талановитими і добрими!

Компанія TOMY, історія якої почалася в 1924 році в Японії, є одним з найбільш авторитетних виробників іграшок у світі. Її засновник, Ейхіро Томіяма, з перших днів роботи поставив за мету випуск якісних товарів для найменших покупців. Ця новаторська політика стала справжньою революцією в той час, коли вибір іграшок був дуже мізерним, і забезпечила позитивні відгуки компанії з моменту її виходу на ринок.

Історія успіху TOMY

Фахівці TOMY намагалися повністю зрозуміти дитячі потреби. Тому в 1935 силами компанії був відкритий власний дослідницький центр, в стінах якого досвідчені консультанти розробляють Tomy іграшки в тісній співпраці з мамами і малюками. Завдяки цьому компанія з бездоганною репутацією створює «правильні іграшки», що відповідають віковим потребам дітей та привертають увагу доступною вартістю.

Сьогоднішній успіх TOMY багато в чому зумовлений багаторічним досвідом розробки найкращих дитячих товарів. У 40-х роках минулого століття на фабриці компанії було випущено першу електронну іграшку з унікальними функціями, купити яку для своєї дитини прагнули всі батьки без винятку. З того часу фахівці ТОМІ вдало експериментують з електронними компонентами, створюючи іграшки з дивовижними функціями за привабливою ціною.

Іграшки TOMY: коли якість стає правилом

Розуміючи бажання батьків ростити дітей здоровими та щасливими, японська компанія, нині добре відома у всьому світі, незмінно пропонує своїм постійним покупцям якісні та безпечні іграшки. Продукція TOMY виготовляється з нетоксичних матеріалів, які проходять багаторівневий контроль, TOMY підходить дітям з перших днів народження.

Іграшки для малюків TOMY сьогодні можна купити у спеціалізованих магазинах по всьому світу, у тому числі у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Одесі. Продукція іменитої компанії представлена великою кількістю лінійок для хлопчиків і дівчаток різного віку: товарами для малюків LAMAZE, іграшками із серії «Грай і вчися!», унікальною серією «Водне задоволення» для гри у ванній кімнаті та десятками інших найменувань товарів які були високо оцінені авторитетними міжнародними комісіями та головними експертами – малюками!

Часті питання
🧒 Чи безпечні іграшки ❓
Ми продаємо тільки сертифіковану продукцію, безпека якої підтверджена сертифікатами якості та відповідності.
👍 Яка гарантія на продукцію ❓
Інтернет-магазин "Той-той Укріїна" надає офіційну гарантію від виробника на весь асортимент товару. Термін дії гарантії починається з дня покупки товару: становить 14 днів на основний асортимент і 2 місяці на інтерактивні іграшки.
🚚 Чи є доставка по Україні ❓
Доставка здійснюється по території України за допомогою транспортної компанії "Нова Пошта".