Компанія John Deere відомий світовий виробник сільськогосподарської та будівельної техніки. З цією ж назвою компанія TOMY створила мініатюрні копії транспорту John Deere у вигляді іграшок. Діти, починаючи з трьох років, можуть пізнавати світ із цими дивовижними тракторами та вантажівками, навантажувачами та екскаваторами. День за днем освоювати перші щаблі технічних професій.

Будуємо вдома, засіваємо поля із John Deere

Досліджуючи світ, дитина намагається у всьому копіювати навколишню реальність. Ігри з машинками звичні та цікаві для юних водіїв. Захоплюючі, яскраві трактори, з різними причіпними агрегатами у вигляді ковша, грейдера, навантажувача або змінних коліс допоможуть дитині вирушити в справжню подорож піщаними дюнами або зеленим газоном. Набирати пісок або камінці, переміщати, висипати на місці призначення веселіше з музичним екскаватором. Побути в ролі механіка дозволяють маленькі безпечні викрутки, за допомогою яких дитина зможе повністю розібрати трактор або машинку, усунути уявні неполадки та скласти всі запчастини у первозданному вигляді. Трактор із гігантськими колесами дозволить маленькому водієві легко подолати будь-які перешкоди на його шляху. Сільськогосподарські та будівельні автомобілі пересуваються безшумно, будь то квартира чи вулиця. Усі машини John Deere стимулюють дитину до активного пересування. Малята із задоволенням наздоганяють машинки і штовхають їх знову. Сортуючи деталі під час гри, можна вивчати кольори, форми, цифри.

Придбати іграшки John Deere у ліцензійній безпечній версії ви можете у каталозі «Той-Той Трейд» та магазинах наших партнерів по всій Україні. На відміну від піратських підробок, оригінальні іграшки, представлені на нашому сайті, вигідно відрізняє низку переважних характеристик та відмінностей:

  • Для виробництва John Deere використовуються виключно сертифіковані матеріали, якість яких підтверджена сертифікатами якості та відповідності. Машинки не розбиваються при падінні, і їхня поверхня не дряпається при зіткненні з іншими предметами.
  • На коробці та машинках розташований логотип TOMY.
  • Гра в повному обсязі відповідає функціональній цінності та безпеці, заявленій розробником.
  • Іграшки John Deere сприяють збільшенню рухової активності дітей, відточують координацію рухів, здатні розвивати уяву, мислення, пам'ять.

Компанія TOMY постійно розширює колекцію ліцензійних іграшок, радуючи високотехнологічними розробками своїх шанувальників. Нові захоплюючі розробки ви завжди можете знайти у нашому каталозі за доступною ціною, щоб відкрити захоплюючі світи для маленького любителя техніки.

Пропонуємо іграшки John Deere на найкращих умовах

Машинки John Deere можна купити в інтернет-магазині "Той-Той Трейд". Ми пропонуємо широкий асортимент ліцензійної продукції за середньоринковою вартістю, комфортними умовами оплати та доставки товару. Для зручності постійних клієнтів передбачена накопичувальна система знижок, завдяки якій придбання нових товарів стає дедалі доступнішим.

У разі виникнення питань щодо характеристик або функціоналу іграшок John Deere можна звернутися за уточненнями до консультантів сайту. Наші співробітники із задоволенням нададуть всю необхідну інформацію та підкажуть чим здивувати любителя техніки.

Часті питання
🧒 Чи безпечні іграшки ❓
Ми продаємо тільки сертифіковану продукцію, безпека якої підтверджена сертифікатами якості та відповідності.
👍 Яка гарантія на продукцію ❓
Інтернет-магазин "Той-той Укріїна" надає офіційну гарантію від виробника на весь асортимент товару. Термін дії гарантії починається з дня покупки товару: становить 14 днів на основний асортимент і 2 місяці на інтерактивні іграшки.
🚚 Чи є доставка по Україні ❓
Доставка здійснюється по території України за допомогою транспортної компанії "Нова Пошта".